środa, 26 października 2011

Zespół ds. polityki młodzieżowej. Jak nam poszło?

Cześć,
W poniedziałek byłem na spotkaniu Zespołu ds. polityki młodzieżowej. Odbyło się ono w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej przy Jezuickiej 4 (to tam, gdzie Teatr Staromiejski). Trzeba przyznać, że było to bardzo pozytywne doświadczenie. Mieliśmy całą kawiarenkę SCEK dla siebie, siedzieliśmy w wygodnych fotelach z herbatą i dyskutowaliśmy.
W trzech grupkach stworzyliśmy koncepcje wzmocnienia partycypacji młodzieży na poziomie osiedli, szkół, domów i instytucji kultury oraz OSiR-ów.
Dzięki naszemu wcześniejszemu spotkaniu w drumbunowym gronie mogłem przedstawić różne pomysły i zostały one przyjęte. Bardzo dziękuję Markowi, Felkowi, Pyśce, Marysi i Jankowi - to wasza praca i kreatywność :) Okazuje się, że nasze spotkanie było bardzo produktywne i twórcze. Przyniosło świetne rezultaty - dziękuję Wam bardzo i gratuluję!
Kolejne spotkanie Zespołu poświęcone zostanie konkretnym rozwiązaniom dla każdej z tych instytucji. Przeanalizujemy także projekty angielskie i brazylijskie. Ustaliliśmy też, że należy spotykać się częściej - co dwa tygodnie.
Pozdrowienia!

Janek Murawski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz